HOME
Zarabianie bux
Menu
Elixir
Jak zdobyć poleconych refów w bux? 

bux - zdobywanie poleconych

Sesje Elixir to najlepszy sposób na sprawdzenie kiedy pieniądze dojdzie na konto bankowe, przy użyciu kalkulatora elixir dowiesz się kiedy przelew trafi na rachunek bankowy. Na pewno zastanawiałeś sie gdzie szukać poleconych. To pytanie zadaje sobie każdy, kto tylko zaczął interesować się firmami bux. Jeśli dopiero zaczynasz to szybko się przekonasz, że bez refków dużo nie zarobisz w świecie bux.
Sposobów na zdobycie poleconych jest kilkadziesiąt, opiszę 5 najpopularniejszych: 

Płatne zapisy:
Dużo ludzi kupuje poleconych w szanujących się firmach bux, jednakże nie zawsze zainwestowane pieniądze się zwracają, ponieważ wiele firm sprzedaje boty, czyli nie aktywne roboty. Cena jednego refka waha się w przedziale od 0,25$ do 0,75$. Przy składaniu oferty należy zwrócić uwagę na wielkość firmy (jeśli firma jest za mała to część zapisów może nigdy nie być zrealizowana!)

Reklama w Buxach: 
Reklama w buxach to dość ryzykowny sposób na zdobycie poleconych, gdyż nigdy nie wiemy ile osób się zapisze z naszego reflinka. Z mojego doświadczenia wynika, że ta reklama nie zawsze się sprawdza. Skuteczność zależy od wielu czynników, główne to:
-Atrakcyjność reklamowanej strony, jej popularność.
-Duże znaczenie ma liczba osób zapisanych w firmie, w której się reklamujemy.
-Nasza reklamowana strona najlepiej, żeby była wyświetlana na pierwszym miejscu, wtedy więcej osób zwróci na nią uwagę.

Łańcuszek poleconych: 
Na wielu forach poświęconych zarabianiu w internecie możemy się spotkać z łańcuszkami poleconych ich plusem jest to, że poleconych zdobywamy całkowicie za darmo i to na wszystkich poziomach. Minusy to raczej niewielkie zainteresowane łańcuszkami, co powoduje, że na poleconego czekamy sporo czasu. Inna wada tej metody to fakt, że musimy się zapisać do firmy, w której jeszcze nas nie ma.

Wymiana poleconych, czyli zapis za zapis: 
Idea prosta- Ty się zapisujesz pod kimś- ktoś po Tobą. Problem polega na tym, że ile się można zapisywać, więc zbyt wielu poleconych tym sposobem nie zdobędziemy. Chętnych możemy znaleźć na forach internetowych lub wysyłając maila do webmasterów stron (tylko bez spamu!)

Strona WWW: 
To jest główny sposób na sukces gigantów w tej branży. Strona musi zawierać rzetelne i często aktualizowane dane. Musi też sprawiać wrażenie "żywej", nie ma nic gorszego niż martwa strona. Jeśli poważnie myślisz o GPTR to musisz zrobić sobie stronę i dobrze ją wypromować - bez tego nie da rady.

 jak zdobyć poleconych w buxach, zdobywanie refów, gdzie szukać poleconych, sposób na poleconych, płatne zapisy, kupowanie refów, łańcuszek poleconych, wymiana poleconych

Copyright by www.d4u.glt.pl